Derodur Lake Sonkat

derodur boya,kayışdağında boyacı,kapı boyası,panel kapı boyası,sonkat vernik,ultramar boya

İki komponentli, poliüretan esaslı, reaksiyon kürlenmeli bir sonkattır. Dewilux Derodur Poliüretan Lake Sonkat tatbik edilği yüzeye Parlak, yarımat veya mat bir görünüm verir. Poliüretan yapısı nedeniyle sert ve elastik bir film oluşturur. Çizilme, darbe ve sararmaya karşı dayanıklıdır. 

Dewilux Poliüretan Dolgu Vernik

politan dolgu,lake astar,mdf astar,mdf boyası,ultramar vernik,ultramar boya,3+1 boya,4+1 boya

İki komponentli, poliüretan esaslı, reaksiyon kürlenmeli, çabuk zımpara olan bir dolgu verniktir. Dewilux Poliüretan  Dolgu Vernik yüksek doldurma gücüne sahiptir. Kısa sürede kolayca zımparalanabilir. Ahşabın doğal renginde değişiklik yapmaz. Üzerine tatbik edilecek sonkat verniğe çok düzgün bir yüzey hazırlar. 

MDF - Lake Astar (3+1)

lake astar,astar,derodur astar,devlüx astar,politan astar,develüx astar,devlux astar,boya,vernik

İki komponentli, poliüretan esaslı, reaksiyon kürlenmeli bir astardır. Dewilux Poliüretan MDF Astar yüksek bir doldurma gücüne sahiptir. Ahşap yüzeylere çok iyi yapışan elastik bir film verir. Kolay zımparalanır ve üzerine tatbik edilecek sonkat boyalara çok iyi bir yüzey sağlar. 

Derodur SonKat Vernikler (3+1)

sonkat boya,sonkat astar,bebe takımı,bebe boyası,bebe astarı,yapma boya,ral renkleri,ncs boyası

İki komponentli, poliüretan esaslı, reaksiyon kürlenmeli bir sonkat verniktir. Dewilux Derodur Vernik tatbik edildiği yüzeye isteğe bağlı olarak değişik matlıklarda, ipeksi, kaygan bir görünüm verir. Poliüretan yapısı nedeniyle fiziksel yönden sert, çizilme ve darbelere dayanıklı, kimyasal yönden ise su, deterjan, meyva suları, alkollü içkiler ve diğer kimyasal etkenlere karşı son derece dirençli sert ve elastik bir film oluşturur. 

Derodur SonKat Vernikler (4+1)

yat boyası,yat verniği,mobilya verniği,kompenatlı boya,çizilmez vernik,çizilmez boya,masa boyası,

İki komponentli, poliüretan esaslı mobilya verniğidir. Dewilux Derodur Vernik tatbik edildiği yüzeye isteğe bağlı olarak değişik matlıklarda, ipeksi, kaygan bir görünüm verir. Poliüretan yapısı nedeniyle fiziksel yönden sert, çizilme ve darbelere dayanıklı, kimyasal yönden ise su, deterjan, meyva suları, alkollü içkiler ve diğer kimyasal etkenlere karşı son derece dirençli sert ve elastik bir film oluşturur. 

Ultramar Vernikler (2+1)

set vernik,dirençli vernik,çizilmez vernik,çizilmez boya,yükselen boya

Ultramar Poliüretan Çizilmez Süper Mat/Mat/Özel Mat/İpek Mat Vernik, ahşap yüzeyler için geliştirilmiş, iki komponentli, poliüretan esaslı, reaksiyon kürlenmeli mobilya vernik sistemidir.